Gratuit Angajam Operator Calculator,Facturista Ieud

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Februarie 1, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Maramures
  • Oraş: Ieud

Angajam Operator Calculator,Facturista

⭕ Candidatul ideal:

-min.1an de experienta intr-un post similar;de preferat la o firma de distributie.
-min. studii medii absolvite.
-bune cunostinte de contabilitate primara si de legislatie gestiune.
-atentie crescuta la detalii si excelenta distributivitate in sarcini multiple;
-abilitati de operare PC(MS office).
-excelent spirit organizatoric, atentie concentrata si distributiva, disponibilitate la program prelungit;
-disponibilitate de a lucra si in doua weekend-uri din luna.

Descrierea jobului:

-introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare;
-emite avize,facturi, efectueaza monetarul, raportul Z.
- raspunde patrimonial in temeiul art. 273 din Codul Muncii pentru orice lipsuri de bani (daca este cazul) din gestiunea sa conform angajamentului de plata
-emite, incaseaza facturi, -intocmeste receptiile, registrul de casa, raportul de gestiune;
-completeaza documentele fiscale conform legislatiei si normelelor interne, respecta circuitul documentelor, indosariaza actele( NIR-ul, facturile, raportul de gestiune);
-participa la efectuarea inventarelor periodice;

BENEFICII:
-oportunitate de angajare intr-o companie stabila;
-pachet de beneficii raportat la performanta.

Echipa Marathon Distribution Group inseamna sute de oameni talentati, orientati catre rezultat si calitate care contribuie zilnic la succesul companiei.
Muncim cu pasiune pentru a ne depasi zi de zi, ne dezvoltam prin inventivitate, invatam din greseli, iar realizarile noastre se vad in ceea ce suntem acum – un lider de piata. Enjoy the right choice!

Număr de telefon ✆ 0702027701

Ieud, Maramures