Gratuit Angajam Operator Date - CONTABILITATE Sarasau

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Martie 8, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Maramures
  • Oraş: Sarasau

Angajam Operator Date - CONTABILITATE

⭕ Candidatul ideal

- Studii nefinalizate/finalizate ( profil economic ) inclusiv studenti;
- Abilitati organizatorice si administrative;
- Persoana serioasa, muncitoare, perseverenta, rezistenta la stres.
- Cunostinte operare program de contabilitate SAGA ( reprezinta un avantaj )

Descrierea jobului

CONTABILITATE
- Inregistrarea in programul de contabilitate a documentelor primare: facturi, chitante; bonuri fiscale; deconturi; extrase de banca lei/valuta, ordine de plata;
- Completari in registrele obligatorii;
- Evidenta registrului de casa;
- Relatia cu institutiile statului.

RESURSE UMANE
Intocmeste toate actele necesare angajarii unei persoane (contract de munca, fisa de post);
Intocmeste modificarile care intervin la contractele de munca (acte aditionale, decizii);
Elibereaza adeverinte la solicitarea salariatilor
Relatia cu ITM-ul

Descrierea companiei

Companie de consultanta, contabilitate, fiscalitate, ce ofera servicii personalizate IMM-urilor din Bucuresti si Ilfov.

0747119148

Sarasau, Maramures