400.00 € Angajam Personal Dispecerizare , Servicii Transport Marfuri , 3.5 T Remetea

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Aprilie 17, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bihor
  • Oraş: Remetea

Angajam Personal Dispecerizare , Servicii Transport Marfuri , 3.5 T

⭕ Cerinte:

- Cunostinte limba engleza (scris si vorbit)
- Alta limba straina si studii economice constituie un avantaj.
- Experienta relevanta in posturi similare constituie un avantaj.
- Operare PC , MS Office, Internet, rapiditate.
- Abilitati de comunicare, negociere si putere de convingere.
- Spirit organizatoric.
- Initiativa si capacitate de rezolvare a problemelor, spirit de echipa.
- Rezistenta la stres.
- Atentie distributiva.
- Dechidere spre dezvoltare personala si asimilare de cunostinte noi.
- Seriozitate , initiativa si atitudine proactive.
- Permis de conducere .

Responsabilitati si sarcini:
- Preluarea cererilor de oferte si a comenzilor din partea clientilor.
- Primirea si confirmarea comenzilor de transport.
- Gasirea solutiilor optime de desfasurare a transporturilor si comunicarea solutiilor alese catre client.
- Intocmirea si verificarea documentatiei specifice activitatii de transport;

- Verificarea activitatii soferilor.
- Inregistrarea in sistemul informatic a curselor efectuate/de efectuat.

- Organizarea transporturilor in cele mai bune conditii, cu respectarea calitatii si termenelor cerute de standardele firmei.
- Optimizeaza costurilor legate de transport.

Se ofera :
Salariu motivant . Incepand de la 500 euro/lunar !
Telefon serviciu .
Eventual autoturism de serviciu.
Posibilitatea avansarii , in functie de rezultate si cresterea salariului exponential.
Lucru in echipa tanara si in conditii deosebite.

0763725448

Remetea, Bihor