Gratuit Angajam Personal Office Poiana Sibiului

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Aprilie 1, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Sibiu
  • Oraş: Poiana Sibiului

Angajam Personal Office

⭕ Candidatul ideal:

Lima engleza, vorbit si scris, traducere.
Limba germana, mediu( constituie avantaj).
Cunostinte bune operare pc.
Permis cat. B
Capacitatea de a face comert international online.
Persoana sociabila, optimista cu simt al responsabilitatii.
Capacitate de comunicare si relationare.
Atitudine pozitiva.
Spirit de echipa.

Descrierea jobului:

Va tine legatura cu clientii, trimite mail-uri, ic.
Introduce informatii, descrieri, verificari informatii despre clienti in softul administrat de companie.
Va tine legatura cu biroul central.

Beneficii:

Venit competitiv pe care i l vom discuta la interviu.
Program de lucru flexibil
Mediu de lucru dinamic
Oportunitati de dezvoltare profesionala.

Persoanele interesate sunt invitate sa trimita CV urile in vederea evaluarii unei potentiale colaborari.

Număr de telefon ✆ 0724532164

Poiana Sibiului, Sibiu