Gratuit Angajam Receptionera Sala Sport Baneasa

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Februarie 16, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Giurgiu
  • Oraş: Baneasa

Angajam Receptionera Sala Sport

⭕ Angajam receptionera in cadrul salii noastre de sport

Responsabilitati:
Primirea vizitatorilor, prezentarea salii si a programului salii
Preluarea, distribuirea, inregistrarea, indosarierea corespondentei
Asigurarea transmiterii documentelor personal sau prin curier, posta, fax, e-mail
Actualizarea bazei de date
Elaborarea si redactarea documentelor cerute de management
Preluarea apelurilor ice, efectuarea programarilor
Efectuare NIR, registru de casa, incasari si rapoarte financiare
Mentine in permanenta un aspect si un comportament profesional in timp ce reprezinta clubul sportiv
Mentinerea curateniei
Indeplineste orice activitati si responsabilitati atribuite de management

Cerinte:
- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
-capacitate de a respecta termene limita
-abilitati foarte bune de comunicare si relationare;
-atentie la detalii
-disponibilitatea de a invata lucruri noi
-persoana responsabila, ordonata, serioasa, aspect fizic placut
OBLIGATORIU: Operare in MS Office (Outlook, Word, Excel si Power Point)
Beneficii:
- Salariu fix
- Dezvoltare profesionala
- Lucru intr-o echipa tanara si performanta

Programul de lucru full-time, in intervalul 15:30 – 22.30 Luni - Vineri
10:00 - 16:00 Sambata ( 2 weekenduri pe luna)

Număr de telefon ✆ 0739520043

Baneasa, Giurgiu