0.80 lei Angajam Secretara Aiton

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Martie 26, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Cluj
  • Oraş: Aiton

Angajam Secretara

⭕ UCMR-ADA, Asociatia pentru Drepturi de Autor a Compozitorilor angajeaza secretara:

Principalele sarcini/responsabilități:
– Administreaza adresa de e-mail, informeaza si formuleaza raspunsurile la indicatiile Managerului;
– Noteaza programarile intalnirilor si urmareste respectarea acestora;
– Păstreaza legatura permanenta intre Manager si salariati;
– Prezinta informatiile care ii parvin Managerului;
– Difuzeaza informaţiile primite de la Manager catre persoanele vizate;
– Mentine relatiile si comunica eficient cu toate departamentele;
– Asigura protocolului in cadrul intalnirilor;
– Redacteaza documente la solicitarea Managerului;
– Tine evidenta Mandatelor de Gestiune pentru Membri;
– Arhiveaza documente atat fizic cat si digital;
– Alte activitati pentru atingerea obiectivelor institutiei.

Cerințe:
– Absolventa studii superioare, preferabil Drept
– Foarte organizata, atenta la detalii
– Atentie distributiva ridicata
– Cunostinte PC (pachetul MS Office);
– Buna utilizare a aparaturii de birou (fax, xerox, scanner)
– Relatii interpersonale si abilitati de comunicare excelente;
– Persoana prezentabila, ordonata, serioasa, punctuala;
– Bune abilitati de planificare si organizare;
– Disponibilitate pentru program prelungit;
– Rezistenta la stres;

Beneficii:
– Salariu fix motivant (contract de munca)
– Tichete de masa
– Mediu de lucru agreabil

Număr de telefon ✆ 0794208699

Aiton, Cluj