0.80 lei Angajam Secretara Gura Sutii

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Martie 25, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dambovita
  • Oraş: Gura Sutii

Angajam Secretara

⭕ Candidatul ideal

Profilul candidatului:
Cunostinte solide de operare PC si sisteme informatice;
Competente de comunicare si usurinta in stabilirea contactelor cu tertii;
Competente de comunicare scrisa si orientare spre detaliu;
Claritate si coerenta in exprimarea scrisa si verbala;
Capacitate de planificare si organizare;
Atentie distributiva;
Experienta in domeniu constituie avantaj;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Asigura o buna comunicare cu toate departamentele firmei si transmite corect si in timp util toate informatiile;
Preia si directioneaza apelurile ice ;
Pregateste si transmite corespondenta, cu borderou atasat;
departamentele carora le-a fost adresata;
Intocmeste notele de receptie si bonurile de consum pentru facturile de achizitie ;
Organizeaza diverse evenimente, asigurand protocolul necesar;
Verifica permanent corectitudinea facturilor de cazare / transport si intocmeste la termen rapoartele solicitate privind impartirea cheltuielilor pe centre de cost;
Efectueaza deplasari la autoritati pentru obtinerea sau ridicarea de diverse documente oficiale pentru societate;
Intocmeste situatii si rapoarte conform solicitarilor.

Oferim posibilitatea unei cariere la nivel national si international intr-o companie in plina dezvoltare.
In functie de abilitatile si aptitudinile dumneavoastra, aveti posibiltatea de venituri suplimentare salariale, vacante gratuite, masina de serviciu etc.

Va rugam sa precizati daca exista disponibilitatea de calatorie in tara sau in afara tarii.
Selectia cv-urilor va avea loc in perioada 22 septembrie -22 octombrie. Candidatii admisi vor fi contactati ic.

Număr de telefon ✆ 0786238978

Gura Sutii, Dambovita