Gratuit Angajez Asistent Manager / Secretara Feldioara

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Aprilie 14, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Brasov
  • Oraş: Feldioara

Angajez Asistent Manager / Secretara

⭕ Candidatul ideal
Cerinte:
-Abilitati excelente de comunicare si atitudine pozitiva
-Cunostinte generale operare PC
-Microsoft Office Suite (Outlook, Word, Excel)
-Fire orientata spre invatare si solutionarea problemelor, capacitate de organizare a task-urilor in functie de prioritate, adaptabilitate
-Cunostinte de limba engleza (minim) – limba germana/italiana constituie avantaj
-Cunostinte programe de facturare si gestiune (avantaj)
Descrierea job-ului
Responsabilitati:
-Preluarea apelurilor ice de la clienti/colaboratori
-Comunicare cu furnizori via e-mail,
-Task-uri administrative (generare facturi, avize, receptii)
Descrierea companiei:
Compania noastra, G.P.S. BN Holding, se ocupa cu distributia de piese de utilaje agricole si de constructii. Atitudinea noastra este orientata spre client si calitate. Daca esti comunicativ/a si dornic de invatare, te asteptam la interviu.

Număr de telefon ✆ 0274180698

Feldioara, Brasov