Gratuit Angajez Asistent Manager Sandra

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Martie 9, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Timis
  • Oraş: Sandra

Angajez Asistent Manager

⭕ Canditatul Ideal;

•Experienta în utilizarea calculatorului : programele Microsoft Office Word, Excel, Powerpoint, Outlook) si a Internetului
•Abilitati de comunicare si de abordare interpersonala;
•Flexibilitate, sociabilitate;
•Rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita si a sarcinilor;
•Atenta la detalii;
•Capacitate de analiza si sinteza;
•Responsabilitate, corectitudine, seriozitate;
•Atitudine proactiva.

•Descrierea postului;
•Tehnoredactare, printare, scanare, arhivare;
•Prelucrarea bazelor de date specifice activitatii companiei;
•Intocmirea documentelor de secretariat, legatura cu institutiile statului, relatii cu publicul;
•Raspunde de promovarea imaginii firmei prin comportamentul adoptat fata de persoanele cu care vine in contact in cadrul firmei si din afara ei si prin activitatea desfasurata.
•se implica activ in pastrarea portofoliului clientilor si cauta noi clienti
•planifica activitati pe termen scurt, mediu si lung si le urmareste

Beneficii;

Pachet salarial atractiv.
Formare si dezvoltare profesionala.

Trimite CV-ul tău insotit de foto și te vom contacta noi cât de curând posibil!

0795437626

Sandra, Timis