Gratuit Angajez Secretara Service Auto Foeni

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Martie 8, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Timis
  • Oraş: Foeni

Angajez Secretara Service Auto

⭕ Candidatul ideal

Cerinte:
- persoana prezentabila, flexibila, sociabila, organizata, serioasa;
- bune abilitati de comunicare;
- cunostinte de operare PC (Word, Excel, Internet etc.);
- persoana apta pentru lucru in echipa;
- atenta la detalii, adaptabila si dornica sa invete lucruri noi.
- cunostinte de programul de contabilitate Saga.

Descrierea jobului
Preia corespondenta prin , fax, e-mail;
Efectueaza alte activitati specifice de secretariat ( distributie/expediere /ridicare corespondenta, evidenta/ indosariere documente);
Efectueaza activitati administrative
Primeste CMR-urile, le centralizeaza, primeste facturile de la furnizori, intocmeste facturi , centralizatoare, avize de expeditie catre clienti, urmareste derularea contractelor, a incasarilor de la beneficiari si a platilor catre furnizori
Are in evidenta situatia personalului: concedii, pontaj, adeverinte, medicina muncii
Sprijinirea echipei de management in activitatea zilnica
Dexteritate in promovarea societatii in mediul virtual (motoare de cautare gen Google,domeniul Web etc)
Elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management si contabilitate.

Service auto situat in Bucuresti,sect2.

0772938984

Foeni, Timis