Gratuit Angajez Secretara Iancu Jianu

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Mai 3, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Olt
  • Oraş: Iancu Jianu

Angajez Secretara

⭕ Candidatul ideal
Cunoaşterea limbii române (ortografie, gramatică, vocabular)
Cunoaşterea unei limbi străine prezinta avantaj
Capacitate de a lucra cu termene limită
Înclinaţie deosebită căre detalii
Capacitate de lucru în echipă
Capacitate de analiză
Capacitate foarte bună de relaţionare
Atenţie distributivă
Utilizare calculator : Word, Excel, Power Point, Outlook, navigare Internet

Descrierea jobului
Primeşte, înregistrează şi repartizează corespondenţa în interiorul organizatiei
Arhivează documentele şi ţine evidenţa OPIS-urilor
Asigură legăturile ice în interiorul şi exteriorul organizaţiei
Tehnoredactează, eventual traduce documente
Alte activitati zilnice de secretariat

Descrierea companiei
Agentia imobiliara Trustul Terra reprezinta o investitie in viitorul celor care isi doresc sa detina imobile construite si amenajate conform ultimelor tendinte in materie de design, fiind cotata in prezent ca lider in Iasi si una din cele mai valoroase agentii imobiliare din tara. Aparuta pe piata ieseana in anul 1996, agentia imobiliara Trustul Terra si-a creat in timp o buna reputatie prin profesionalism, experienta si seriozitate, afirmandu-se in permanenta la dispozitia clientilor sai, oferind servicii de intermediere imobiliara si consultanta in domeniu.

Asteptam CV-urile dumneavoastra prin mesaj pe .

Număr de telefon ✆ 0736303129

Iancu Jianu, Olt