1.60 lei Dispecer Transport International De Marfuri Jijila

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Decembrie 12, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Tulcea
  • Oraş: Jijila

Dispecer Transport International De Marfuri

⭕ Candidatul ideal
Cunostinte avansate/medii de limba italiana;
Cunostinte foarte bune de utilizare PC;
Persoana organizata, cu o buna capacitate de coordonare si planificare;
Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
Atentie distributiva si capacitate de concentrare;
Experienta intr-un post similar in domeniul transportului international de marfuri constituie avantaj.
Responsabilitati:
Coordoneaza un anumit numar de camioane din flota;
Receptioneaza comenzile de transport, verifica si stabileste traseele optime de deplasare;
Transmite soferilor detalii despre transport si tine permanent legatura cu acestia prin sistemele de comunicare;
Monitorizeaza evolutia curselor, activitatea soferilor si pozitionarea camioanelor

Număr de telefon ✆ 0728084171

Jijila, Tulcea