Gratuit Asistent Manager, Iasi Dichiseni

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Aprilie 14, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Calarasi
  • Oraş: Dichiseni

Asistent Manager, Iasi

⭕ Rivera Real Estate angajeaza Asistent Manager.
Firma cu capital 100% romanesc, este unul dintre cei mai importanti jucatori de pe piata imobiliara din Iasi , fiind specializati in Brokeraj si Consultanta Imobiliara, oferim un nivel consistent al serviciilor imobiliare clientilor nostrii, indiferent de amploarea sau dificultatea obiectivului de atins. Aceste servicii sunt furnizate prin intermediul unei echipe de profesionisti care stiu sa imbine spiritul antreprenorial cu o intelegere perfecta a dinamicii pietei imobiliare, toate transpunandu-se in final intr-un grad ridicat de satisfactie al clientului.
Inainte sa citesti mai multe despre job trebuie sa stii ca principala noastra cerinta este sa-ti placa ceea ce faci.

Cum este persoana pe care o cautam?
•Studii superioare finalizate - specializarea relatii publice/ comunicare/ marketing/ studii economice sau juridice.
•Experienta pe un post similar.
•Foarte bune abilitati de comunicare verbala si scrisa.
•Perfectionare continua si proactivitate.
•Discernamant si capacitate de rezolvare a problemelor.
•Sensibilitate la probleme si solutii de remediere, comunicarea cu managerul companiei.
•Cunostinte de limba engleza (scris, vorbit).
•Cunostiinte solide operare PC (Windows, Microsoft Word, Power Point si Excel, Internet)
•Creativitate, inovatie si usurinta in exprimarea ideilor.
•Personalitate energica.
•Punctualitate, seriozitate si responsabilitate.
•Atitudine pozitiva, prezenta agreabila si calma.
•Capacitate de invatare.
•Excelente abilitati de comunicare si lucru in echipa.
•Capacitate mare de auto-organizare, planificare a sarcinilor si perseverenta.
•Putere de negociere si convingere.
•Putere de decizie si asumarea responsabilitatii.
•Atentie mare la detalii.
•Abilitati in managementul timpului datorita programului de lucru, Luni - Vineri.
•Capacitate de analiza si sinteza.
Descrierea jobului
•Imbunatateste mediul functional de desfasurare a activitatii in cadrul companiei
•Asista managerul in probleme de comunicare, documentare si coordonare interna;
•Mentine o relatie de cooperare cu toti colegii, transmite si urmareste finalizarea prioritatilor fixate de manager in cadrul companiei;
•Organizeaza activitatile de secretariat, corespondenta, arhivare documente;
•Asigura formalitatile protocolare la intalniri, evenimente organizate in cadrul sediului companiei;
•Reprezinta compania in relatia cu diversi parteneri si institutii la cerere si prin delegarea/ imputernicirea din partea managerului companiei;
•Alte sarcini si responsabilitati in functie de proiectele companiei si la solicitarea managerului.
Daca iti doresti sa te dezvolti din punct de vedere profesional si ti-am starnit interesul, alatura-te echipei, primul pas fiind trimiterea unui CV cu o poza recenta si vom stabili un interviu impreuna!

Număr de telefon ✆ 0752766911

Dichiseni, Calarasi