Gratuit Asistent Manager Schitu Duca

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Iunie 30, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Iasi
  • Oraş: Schitu Duca

Asistent Manager

⭕ Responsabilitati :

Secretariat :
•Asistent manager pentru General Manager si Administrator
•Managementul documentelor companiei (inregistrarea, organizarea si arhivarea
documentelor companiei, sortarea contractelor incheiate de companie)
•Inregistrarea, organizarea si distribuirea corespondentei pe departamente
•Gestionarea apelurilor ice/fax/corespondenta electronica
•Suport administrativ pentru toate departamentele
•Intocmirea si editarea diverselor documente, rapoarte si analize (la cererea managerilor)
•Intocmire comenzi de papetarie pentru toate departamentele societatii
•Activitati legate de administrarea si intretinerea biroului
•Asigurarea protocolului
•Deplasari la banci, posta, AJOFM s.a
•Alte activitati specifice de secretariat si administratie

Contabilitate :

•Inregistrarea, centralizarea si verificarea corectitudinii documentelor contabile primare : facturi, chitante, deconturi, extrase de cont
•Intocmirea listei de plati scadente saptamanal si transmiterea acesteia managerului
•Inregistrarea si arhivarea in bune conditii a documentelor financiar-contabile
•Alte sarcini de profil incredintate de conducerea societatii

Candidatul ideal:

•Absolvent studii superioare
•Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj
•Cunostinte avansate de operare PC (MS Office, etc.)
•Cunostinte contabilitate primara
•Cunostinte de limba engleza scris/vorbit (constituie avantaj)
•Abilitati de comunicare si capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
•Responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate
•Atitudine pro-activa si atentie la detalii

Beneficii:
•Salariu motivant
•Plan de motivare/stimulare corespunzator performantelor personale si ale organizatiei
•Dezvoltare personala si profesionala
•Echipa tanara, dinamica
•Mediu de lucru placut

0739973396

Schitu Duca, Iasi