Gratuit Asistenta Manager Solesti

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Decembrie 30, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Vaslui
  • Oraş: Solesti

Asistenta Manager

⭕ Candidatul ideal

* studii medii / superioare finalizate dupa 01.01.2013
*cunoscatoare a pachetului Microsoft Office (in special Excel si Word
* atitudine pozitiva, cu spirit de initiativa si cu simt al responsabilitatii crescut
* abilitati de comunicare (scrisa, verbala, nonverbala), dictie buna
* loialitate si confidentialitate
* persoana de gen femin

Nu necesita experienta. Formare pe domeniul de activiate al societatii

Descrierea jobului

* coordoneaza activitatile de birou si secretariat ale companiei
* proceseaza si organizeaza diverse activitati de resurse umane si de gestiunea documentelor
* mentine si dezvolta relatiile cu clientii companiei.
* tehnoredacteaza diferite materiale

Descrierea companiei

Optimus Transport & Courier

Societatea noastra ofera servicii profesionale de transport in sistem intern si international fiind clasata in topul firmelor clujene la sectiunea servicii.

Număr de telefon ✆ 0775035265

Solesti, Vaslui