Gratuit Assistant Manager, Front Desk Manager Pt Clinica Veterinara Casimcea

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Aprilie 1, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Tulcea
  • Oraş: Casimcea

Assistant Manager, Front Desk Manager Pt Clinica Veterinara

⭕ Clinica Veterinara angajeaza persoana pentru postul de Front Desk Manager/ Assistant Manager

Responsabilitățile postului:

Întâmpină proprietarii/pacientii cu o atitudine plăcută și profesionalism;
Realizează programări și reprogramări conform solicitărilor făcute de către proprietari/medici
Oferă informații cu privire la serviciile medicale oferite de către companie, precum și procedurile necesare intervențiilor;
Încasează banii pentru contravaloarea serviciilor medicale;
Preia apelurile ice;
Verifică datele introduse și emite rapoarte;
contabilitate primara (Note de Intrare Receptie)

Beneficiile postului:
Un mediu de lucru profesionist într-o clinica veterinara modernă și orientată spre performanță;
Posibilități de dezvoltare personală;
Mediu de lucru dinamic și competitiv;
Recompense specifice nivelului de performanță individuală.

Cerinţele candidatului:
Personalitate dinamică;
Abilități de comunicare și orientare către proprietar
(experiența în relația cu clienții reprezintă un avantaj);
Cunoștințe de operare PC (cunoștințe de operare în pachetul Office reprezintă un avantaj);
Abilități de tehnoredactare: acuratețe a datelor introduse, viteză mare de tastare;
Constituie avantaj, cunoașterea unei limbi de largă circulație internațională (engleza)
Disponibilitate pentru program 9.00- 15.00 / 15.00-21.00 si in weekend la 2 saptamani

0718715608

Casimcea, Tulcea