640.00 lei Economist Pt Firma Administrare Imobile Comarna

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Aprilie 16, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Iasi
  • Oraş: Comarna

Economist Pt Firma Administrare Imobile

⭕ Candidatul ideal

• Minim studii medii
• Bune abilitati de operare a calculatorului
• Bune abilitati de comunicare si prezentare
• Capacitatea de a lucra atat in echipa cat si individual
• Bune abilitati de organizare si gestionare a timpului
• Persoana responsabila, perfectionista si atenta la detalii
• Atitudine pozitiva si proactiva, cu dorinta de invatare
* Atestat administrator imobile (constituie AVANTAJ)
Descrierea jobului

• Opereaza cu soft-ul personalizat al companiei
• Evidenta contabila primara - introducere si inregistrare documente contabile
• Raspunde prompt si eficient la solicitarile si sesizarile clientilor
• Raspunde de conformitatea datelor introduse
• Activitati administrative de birou

PROGRAM: de luni pana vineri in intervalul 8.00-16.00
SALARIU: minim pe economie, maxim 1500 lei in primul an.
Decontare abonament RATB sau Metrorex.
Descrierea companiei

Firma de administrare imobile.

0798434119

Comarna, Iasi