Gratuit Operator Birou, Operator Calculator Scutelnici

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Martie 18, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Buzau
  • Oraş: Scutelnici

Operator Birou, Operator Calculator

⭕ Responsabilitati:
-Desfasoara activitati de facturare si evidenta primara
-Efectueaza incasari, plati
-Redacteaza rapoarte, documente
-Preia comenzile
-Preia apelurile ice, e-mailurile
-Mentine relatia cu clientii, colaboratorii
-Alte sarcini primite de la superiori

Cerinte:
-Studii medii/superioare- avantaj
-Cunostinte operare calculator, pachetul Microsoft Office
-Persoana dinamica, comunicativa, responsabila
-Atentie la detalii
-Disponibilitate, dorinta de a invata lucruri noi.

Oferim:
-loc de munca stabil, fără stres și presiune asupra dvs
-locație ușor accesibila cu mijloacele de transport în comun
-program avantajos într-un singur schimb
-tichete de masa și transport plătit
-prime de sărbători
-bonusuri anuale în funcție de performante și nivelul de implicare personala
-salariul se discuta în urma interviului

Locul de munca este în Parcul Industrial UTA.
Trimiteți CV+poza pe sau pe office(arond)piscinegeho.ro.

0787954346

Scutelnici, Buzau