Gratuit Operator Inregistrare Contracte Visinesti

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Februarie 7, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dambovita
  • Oraş: Visinesti

Operator Inregistrare Contracte

⭕ Cerinte:

•Studii medii;
•Cunostinte de operare pe calculator nivel mediu;
•Cunostinte medii de limba engleza;
•Foarte bune abilitati de comunicare si claritate in exprimare;
•Atentie distributiva;

Responsabilitati:
•Verificarea corectitudinii si valabilitatii contractelor si introducerea datelor in sistemele de lucru;
•Procesarea si inregistarea contractelor pentru departamentul de vanzari.
•Corectarea la timp a eventualelor erori de activare, conform standardelor de calitate ale departamentului;
•Se asigura ca fiecare contract ce urmeaza a fi procesat respecta procedurile si procese existente la nivel de companie;

Oferim 1300 ron
Asteptam cv-uri-le dvs
Luam in considerare doar cv-uri-le primite.

0788999803

Visinesti, Dambovita