Gratuit Operator Pc Introducere Date. Apateu

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Martie 27, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Arad
  • Oraş: Apateu

Operator Pc Introducere Date.

⭕ Responsabilitati
- cunostinte de limba engleza/germana (nivel mediu constituie un avantaj)
- absolvirea unei scoli, unui liceu, unei formari profesionale sau unei facultati in domeniul economic / tehnic / contabilitate / etc.
- cunostiinte PC (MS-Office, Outlook, Word si Excel)
- cunostiinte tehnice de baza
- perceptie maxima
- bune abilitati de comunicare si relationare cu colegii
- flexibilitate

Cerinte

- Activitati Backoffice / Relatii Clienti
- Note de calcul pentru vanzari si retea

Beneficii Oferite
- oferim o sansa incepatorilor si celor doritori sa i-si schimbe cariera
- un loc de munca sigur
- posibilitate de avansare profesionala
- remuneratie echitabila
- asigurare medicala privata
Interviul se programeaza doar in baza cv-uri-lor primite

Număr de telefon ✆ 0738775723

Apateu, Arad