2.40 lei Personal Asistent Manager Voinesti

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Noiembrie 6, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dambovita
  • Oraş: Voinesti

Personal Asistent Manager

⭕ Companie cu 1200 de angajati – productie si retail de produse preparate din carne, cauta ASISTENTA PERSONALA pentru proprietara companiei care sa indeplineasca urmatoarele responsabilitati:

Candidatul ideal
Experienta intr-unul din domeniile: vanzari, suport clienti, comert;
Studii medii sau superioare;
Cunostinte bune de MS Office (Word, Excel), social networks;
Bune abilitati de comunicare, negociere, spirit comercial;
Abilitate de a invata lucruri noi;
Rapiditate in actiune si putere de concentrare pentru indeplinirea sarcinilor curente;
Flexibilitate, atitudine pozitiva, seriozitate, initiativa;
Disponibila pentru deplasari;
Persoana multi-tasking;
Persoana motivata, cu spirit de initiativa, discreta, sociabila, comunicativa, organizata, dinamica, dornica de afirmare;
Capabila sa gestioneze cu calm eventuale situatii tensionate;
Bune aptitudini de socializare si networking;
Prezenta placuta; dinamica; energica; altruista si foarte rabdatoare
Limba engleza la nivel mediu - avansat;
Carnet de conducere categoria B

Descrierea jobului
• Intocmirea si actualizarea agendei managerului;
• Rezervarea biletelor de calatorie, a rezervarilor pentru teatru, film, excursii;
• Receptionarea, trierea si transmiterea mesajelor ice si a corespondentei (daca e cazul);
• Planificarea si organizarea sarcinilor de lucru zilnice;
• Alte activitati, in functie de experienta si motivatia de dezvoltare personala si avansare.

Beneficii:
•Salariul 3000 lei net (cu posibilitate de renegociere dupa 3 luni)
•Tichete de masa
•Autoturism de servici
•Laptop si de service
•Biroul – in sediul din Bucuresti- Ploiesti 172-176, sect 1

Contact: 788

0791496474

Voinesti, Dambovita