Gratuit Receptioner Service Reprezentanta Auto Periam

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Martie 18, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Timis
  • Oraş: Periam

Receptioner Service Reprezentanta Auto

⭕ Reprezentanta oficiala a unor marci auto de renume in judetul Bihor angajeaza receptioner service pentru locatia din Oradea

Cerinte:

- Studii superioare finalizate (studiile tehnice obligatorii; experienta pe un post similar reprezinta avantaj);
- Cunostinte operare PC;
- Gandire strategica si flexibila;
- Orientare spre obtinerea de rezultate;
- Abilitati foarte bune de comunicare si negociere;
- Maturitate si stabilitate emotionala;
- Deschis, amabil, respectuos;
- Permis de conducere categoria B;
- Prezenta agreabila.

Responsabilitati:

- Consiliaza clientul si propune diferite servicii auto;
- Intocmeste comanda de reparatii;
- Programeaza vehiculul la reparatii si efectueaza preluarea de la client;
- Trimite vehiculul in atelierul de reparatii si comunica in permanenta cu echipa din cadrul acestuia;
- Consiliaza clientul in ceea ce priveste operatiunile viitoare cu ajutorul certificatului de control;
- Mentine legatura cu clientul si il informeaza periodic cu privire la stadiul lucrarilor.

Beneficii:

- Salariu atractiv bazat pe performante
- Posibilitate de perfectionare prin cursuri periodice puse la dispozitie de importatorul oficial din Romania.

0719112819

Periam, Timis