0.80 lei Relatii Cu Clientii - Front Office Tamadau Mare

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Decembrie 16, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Calarasi
  • Oraş: Tamadau Mare

Relatii Cu Clientii - Front Office

⭕ Cea mai mare companie distribuitoare de energie electrica isi mareste echipa. Vom intregi echipa cu Asistenti Front-Office. Pentru ca vor deveni parte din echipa, ne vor ajuta sa prezentam clientilor produsele, avantajele acestora, termeni contractuali, precum si contractele aferente pentru a fi semnate de catre clienti/potentiali clienti.

Cerinte
•Studii liceale finalizate;
•Disponibilitate de lucru 9.00-17.00, fara stat peste program;
•Experienta anterioara in relatii cu clientii reprezinta un avantaj;
•Posibilitatea de a lucra intr-una dintre locatii: Pipera (Dimitrie Pompeiu), Pantelimon (Soseaua Pantelimon), Drumul Taberei (Aleea Baiut), Berceni (Soseaua Giurgiului), Decebal (Calea Calarasi).

Responsabilitati
Ce vei face?
•vei comunica cu clientii care vin in Punctele de contact Enel, prin abordarea directa a acestora si identificarea nevoilor lor;
•vei explica cum se foloseste Kiosk-ul Enel;
•vei prezenta modalitatea de abonare si varietatea serviciilor oferite de Enel;
•inregistrarea, arhivarea si transmiterea documentelor fizice primite de la clienti sau achizitor care fac obiectul activitatii desfasurate de achizitor;
•scanarea documentelor depuse de clienti in situatia in care este necesar acest lucru;
•verificarea datelor de inregistrare ale clientilor.

Alte informatii
Venit net lunar - 1300 + bonuri de masa + decont transport in valoare de 50 lei net
•Abonament Medical Profesional/Clasic in cadrul unei clinicii private
•Disponibilitate pe termen mediu-lung (reinnoire contract pe perioada determinata, la fiecare 6 luni)
•Avantajul de a alege dintre urmatoarele locatii: Pipera (Dimitrie Pompeiu), Pantelimon (Soseaua Pantelimon), Drumul Taberei (Aleea Baiut), Berceni (Soseaua Giurgiului), Decebal (Calea Calarasi)
•Posibilitati de avansare pe alte pozitii in functie de performanta (back-office, coordonator de punct de lucru)
•Training asigurat

Program - L-V 9:00 - 17:00

Trimite CV-ul tau la adresele de e-mail: narcisa.bacau[at]rinftech.com si lavinia.bucur[at]rinftech.com sau trimite-ne mesaj prin platforma cu CV-ul tau. Locurile sunt limitate!

0725858839

Tamadau Mare, Calarasi