Gratuit Responsabil Receptie Clienti Rosia de Amaradia

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Mai 5, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Gorj
  • Oraş: Rosia de Amaradia

Responsabil Receptie Clienti

⭕ Crestem, ne dezvoltam si ne dorim un nou coleg in echipa!

Cerinte candidat:

Experienta pe activitati de receptie clienti;
Constituie avantaj cunostintele de contabilitate primara;
Capacitate de a interactiona cu clientii – persoane juridice, furnizori;
Abilitati de lucru atat individual, cat si in echipa;
Persoana determinata, cu initiativa;
Orientat spre dezvoltare continua;
Atitudine pozitiva si concilianta in relatia cu clientii si colegii.

Principalele responsabilitati:

Interactiunea in mod direct cu clientii pentru a le furniza informatii, ca raspuns la solicitarile si intrebarile acestora;
Asigurarea unui suport administrativ in cadrul departamentelor din firma;
Preluarea solicitarilor, identificarea nevoilor clientilor si directionarea acestora in departamentele conexe;
Asigurarea respectarii deadline-urilor acordate.

Beneficii:

Pachet atractiv de beneficii (bonuri de masa, asigurare de viata, decontarea transportului, bonusuri de fidelizare, zi de nastere libera);
Posibilitate de dezvoltare personala si profesionala;
Mediu de lucru placut.

0712066200

Rosia de Amaradia, Gorj