200.00 € S.C. Angajeaza SECRETARA - Receptie Rau Alb

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Ianuarie 22, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dambovita
  • Oraş: Rau Alb

S.C. Angajeaza SECRETARA - Receptie

⭕ Societate comerciala ANGAJEAZA personal in vederea ocuparii postului de SECRETARA - RECEPTIE.
Oras de lucru : Brasov, Judetul Brasov.
Cerinte :
• Persoana activa, comunicativa, spirit de initiativa;
• Responsabilitate;
• Prezenta agreabila;
• Seriozitate, entuziasm și atitudine pozitivă;
• Atentie distributiva;
• Cunoștințe operare calculator;
Descrierea jobului :
- preluarea/initierea apelurilor specifice dispeceratului service (preluare sesizari service, feed-back etc);
- ofertarea pachetelor de servicii catre clienti
- procesarea informatiilor preluate ic si introducerea lor in aplicatia de service, stabilirea programarilor in interval orar.
- mentinerea relatiilor cu clientii si partenerii de service/comerciali;
- preluarea si lansarea comenzilor de piese de schimb catre furnizor
- gestiunea stocului intern de piese de schimb
- procesarea informatiilor in aplicatia de service
- crearea si promovarea noilor oferte si servicii prestate de societate
Se oferă :
- Salariu ~ 250 - 300 EURO / luna + bonusuri
- Posibilitatea să-ți construiești o carieră alături de noi;
- Un mediu de lucru plăcut
- Program : Luni - Vineri : 08:30 -17:30.
Te asteptam in echipa noastra !

Număr de telefon ✆ 0279349906

Rau Alb, Dambovita