Gratuit Saloanele Magic Angajeaza Office Manager Bala

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Aprilie 14, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Mures
  • Oraş: Bala

Saloanele Magic Angajeaza Office Manager

⭕ Candidatul ideal

- studii medii sau superioare finalizate;

- excelente abilitati de planificare si organizare a sarcinilor si prioritatilor;

- punctualitate si perseverenta;

- dorinta de a invata si de a se dezvolta profesional, orientata catre indeplinirea sarcinilor si obtinerii rezultatelor;

- atitudine pozitiva, spirit de echipa, fire energica;

- bune cunostinte de utilizare MS Office, in special Excel;

- experienta activitati de secretariat, receptie si asistent;

- capacitate de sinteza, abilitati sociale, abilitati de multitasking, abilitati organizatorice;

- capacitatea de a lucra independent şi sub presiune;

- limba engleza la nivel mediu.

Responsabilitati principale:

- indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat;

- operare calculator, aplicații de tip office, email;

- contabilitate primară;

- intretinere baza de date;

- intocmirea de situatii, statistici si rapoarte periodice necesare departamentelor din cadrul societatii;

- preluarea si directionarea apelurilor ice;

Număr de telefon ✆ 0776135694

Bala, Mures