Gratuit SC. Romdyl Office SRL. Angajeaza Sofer Sfantu Gheorghe

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Decembrie 4, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Tulcea
  • Oraş: Sfantu Gheorghe

SC. Romdyl Office SRL. Angajeaza Sofer

⭕ DESCRIERE JOB

Candidatul ideal

- Planificare, organizare, comunicare, negociere si devotament
- atitudine pozitiva
- Persoana responsabila, riguroasa, organizata, loiala, comunicativa, cu discernamant, capacitate de a rezolva problemele si gasire de solutii
- Putere de decizie, asumarea responsabilitatii, abilitati de convingere, disciplina
- Permis de conducere,categoria B
- Corectitudine, receptivitate, flexibilitate, creativitate si rezistenta la efort
- Disponibilitate la program prelungit
- Experienta in activitate intr-o pozitie similara * constituie un avantaj

Descrierea jobului

- livrare comenzi in Bacau, cat si in exterior(VN,NT,SV,BT,IS)
-program lucru 8-17

Descrierea companiei

Societatea noastră este direct importatoare de Papetarie și Birotica si își dorește o echipa tânara si dinamica, motivata, bine pregătită pentru a satisface nevoile clienților si pentru a ne dezvolta împreuna!!! Chiar dacă esti proaspăt absolvent, te așteptăm in echipa noastră!!!

0738644084

Sfantu Gheorghe, Tulcea