0.80 lei Secretara Part-time Certesti

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Martie 8, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Galati
  • Oraş: Certesti

Secretara Part-time

⭕ Cautam secretara part-time pentru Centrul de Meditatii Capri( Piata Unirii). Salariu: 1000 lei net. Cv-urile pot fi atasate pe acest site sau puteti trimite email pe adresa centrului.

Candidatul ideal

- prezenta placuta
- studii liceale/superioare FINALIZATE
- cunostinte PC (pachet Office, Internet, e-mail)
- cunostintele de contabilitate primare prezinta un avantaj
- aptitudini de comunicare si de organizare a timpului
- personalitate energica, gandire pozitiva, rezistenta la stres
- constiinciozitate, loialitate, punctualitate
- amabilitate

Descrierea jobului

Responsabilitati :
- Primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din cadrul centrului.
- Preluarea si directionarea apelurilor ice
- Realizarea zilnica a evidentei contabile primare
- Incasarea taxelor de curs, emiterea de bonuri fiscale si facturi
- Tinerea evidentei cursantilor si contactarea acestora
- Realizarea raportului de inchidere zilnica si lunara a casei de marcat
- Completeaza si actualizeaza registrul de evidenta a cursantilor
- Asigurarea fotocopierii materialelor necesare desfasurarii cursurilor

Program de lucru:
La sediul nostru - maxim 20 de ore/saptmana, impartie astfel:
- cate 4 ore in zilele de Sambata si Duminica (interval orar 12-15)
- 12 ore pe saptamana, cate 3 ore in 3 zile stabilite de comun acord.
Apeluri ice - in fiecare zi (program apeluri ice nu necesita deplasarea la sediul nostru).

Descrierea companiei

Un centru educational aflat intr-o locatie ultracentrala (Piata Unirii), alcatuit din profesori tineri si pasionati de ceea ce fac.

Număr de telefon ✆ 0731419526

Certesti, Galati