Gratuit Secretariat Ceatalchioi

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Aprilie 10, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Tulcea
  • Oraş: Ceatalchioi

Secretariat

⭕ Responsabilitati

Activitate de secretariat si relatii clienti.
Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
Crearea bazei de date cu potentialii clienti si contactarea acestora
Preluarea si directionarea apelurilor ice
Redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice
Mentine in permanenta legatura cu partenerii firmei;

Cerinte:

Abilitati de comunicare si relationare;
Atentie la detalii, flexibilitate si dinamism.
Cunostinte operare calculator.
Experienta nu este necesara.

Beneficii:

Formare la nivelul companiei;
Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes;
Pachet salarial si mediu de lucru atractive.

Număr de telefon ✆ 0743622779

Ceatalchioi, Tulcea