Gratuit Angajam Receptioner Hotel 4* Brasov Valea Calugareasca

Personal Hotelier / Restaurant Published date: Aprilie 17, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Prahova
  • Oraş: Valea Calugareasca

Angajam Receptioner Hotel 4* Brasov

⭕ Descrierea postului

Candidatul ideal:

- bine organizat, simtul responsabilitatii
- sa manifeste amabilitate, promtitudine si corectitudine in relatiile cu clientii
- vorbitor de cel putin o limba straina
- calm si dezghetat avand in vedere ca este primul in contact cu clientii
- sa aiba o tinuta fizica si vestimentara curata,bine ingrijita
- sa respecte regulile igienico-sanitare
- deprindere cu programe soft sub windows
- atitudine degajata
- sa pastreze permanent ordinea si curatenia la locul de munca
- sa rezolve sau sa ceara sprijin pe linie ierarhica pentru solutionarea oricarei nemultumiri din partea clientilor.

Program de lucru:
12h lucratoare cu 24h libere
12h lucratoare cu 48h libere

Va rugam sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra.

Număr de telefon ✆ 0783856111

Valea Calugareasca, Prahova