Gratuit Anunt! Hotel - Restaurant Bucovina Suceava Angajeaza Bucatar Balcani

Personal Hotelier / Restaurant Published date: Ianuarie 24, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bacau
  • Oraş: Balcani

Anunt! Hotel - Restaurant Bucovina Suceava Angajeaza Bucatar

⭕ Candidatul ideal
- Îl reprezintă ingegritatea;
- Este dispus să învețe;
- Își organizează bine timpul și mediul de lucru;
- Acordă atenție detaliilor;
- Este harnic și iubește să muncească;
- Lucrează bine în echipă și nu ezită sa le ofere suport colegilor;

Cerinte:

- Atitudine proactivă, orientare către nevoile şi dorinţele clienţilor;
- Cei șapte ani de acasă!
- Bune abilităţi de organizare și comunicare;
- Minim 2 ani experienţă într-o poziţie similară;
- Creativitate;
- Experiență în restaurante cu specific international-românesc;
- Cunoştinţe de tehnici culinare, procese tehnologice, standarde igienico-sanitare;
- Atitudine pozitivă şi consiliantă în relaţia cu colegii;
- Capacitatea de a se adapta la noile cerinţe ale pieţei HoReCa;
- Spirit inovativ;

Descrierea jobului
Atributii si responsabilitati:
- pregateste preparatele in conformitate cu standardele in vigoare;
- realizeaza finisarea estetica a preparatelor in vederea comercializarii
- asigura mentinerea standardelor de pastrare si depozitare a produselor, a semipreparatelor cu respectarea normelor igienico-sanitare in vigoare.
- are obligatia de a pastra in bune conditii ustensilele si aparatura din dotare.
- are obligatia de a respecta normele de igiena si securitate in munca.

Ce oferim?
- Salariu motivant;
- Şef bun şi înţelegător;
- Atmosferă de lucru plăcută;
- Seriozitate (salariul îl vei primi fără întârzieri, de fiecare dată!);
- Carte de muncă;
- Respect din partea echipei si a conducerii;
- Posibilitate de promovare in cadrul firmei;

Descrierea companiei
Restaurantul Bucovina este situat în apropierea parcului central, pe artera principală a orașului Suceava.
Dorim să oferim clienților noștri cele mai bune preparate, din punctul de vedere al calității cât și al cantității.

Daca va incadrati in cerintele de mai sus, contactati-ne!

Număr de telefon ✆ 0758166090

Balcani, Bacau