Gratuit Preparator Pizza (Jerrys Pizza Titan) Seaca de Padure

Personal Hotelier / Restaurant Published date: Aprilie 29, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dolj
  • Oraş: Seaca de Padure

Preparator Pizza (Jerrys Pizza Titan)

⭕ Descrierea jobului

- pregateste preparatele in conformitate cu standardele in vigoare;
- asigura curatenia la locul de munca;
- pastreaza in bune conditii ustensilele si aparatura din dotare;
- respecta normele de igiena si securitate in munca.

Candidatul ideal

- Experienta in domeniu nu este necesara
- persoana organizata, orientata catre respectarea standardelor de calitate si a normelor de igiena, pasionata de bucatarie,
- Scoala profesionala

Beneficii:
- Contract perioada nedeterminata
- Training la locul de munca
- Bonus instalare
- Tichete masa
- Transport asigurat (mijloace de transport in comun in limita a 70 lei)
- Bonus recomandare coleg

0738730828

Seaca de Padure, Dolj