1.60 lei Bucatar 2.000 RON Botiza

Personal Hotelier / Restaurant Published date: Martie 24, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Maramures
  • Oraş: Botiza

Bucatar 2.000 RON

⭕ Candidatul ideal

Diploma de calificare in domeniu ;
Cunoasterea produselor alimentare traditionale ;
Pasionat de gastronomie, creativ, cu initiativa si spirit antreprenorial, bun organizator si gestionar al resurselor;
Atent la detalii, rezistent in situatii generatoare de stres, atitudine pozitiva si aptitudini de planificare si utilizare eficienta a timpului de lucru;
Interactiune excelenta cu clientul (guest contact);
Sociabil, comunicativ.

Descrierea jobului

Pregateste mancarurile in conformitate cu standardele in vigoare;
Monteaza preparatele si realizeaza decorurile;
Participa la elaborarea si testarea retetelor noi in vederea diversificarii preparatelor;
Determina necesarul de materii prime de comandat si realizeaza comenzile de aprovizionare;
Asigura implementarea si mentinerea standardelor de pastrare si depozitare a produselor, semipreparatelor si preparatelor alimentare cu respectarea normelor igienico-sanitare in vigoare;
Se asigura ca aspectul si calitatea produsului final destinat servirii catre consumator este la standardele agreate;
Supervizeaza personalul din bucatarie;

Beneficii:
Salariu fix 2.000 RON
Bonus zilnic din incasari

Număr de telefon ✆ 0767845156

Botiza, Maramures