Gratuit Bucatar Sectia Rece/Salate/Montaj The Embassy Basesti

Personal Hotelier / Restaurant Published date: August 3, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Maramures
  • Oraş: Basesti

Bucatar Sectia Rece/Salate/Montaj The Embassy

⭕ Candidatul ideal

Cautam persoane care sa fie dinamice, responsabile, persoane atente la detalii, dornice sa lucreze intr-un colectiv tanar si profesionist

Descrierea jobului

- pregatirea mancarurilor din retetarul restaurantului in conformitate cu standardele in vigoare;.
- montarea preparatelor pe obiectele adecvate servirii si realizarea elementelor estetice ale preparatelor;
- asigurarea curateniei in bucatarie
- respectarea normelor de igiena si securitate a muncii.

BENEFICII :
- Salariu 2200 ron in sus depinde de experienta;
- Conditii foarte bune de lucru;
- Program in ture , 1 zi cu 1 zi
- Transportul la domiciliu asigurat dupa program

Număr de telefon ✆ 0334538578

Basesti, Maramures