Gratuit Preparator Sandwich In Timisoara Margineni

Personal Hotelier / Restaurant Published date: Martie 22, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bacau
  • Oraş: Margineni

Preparator Sandwich In Timisoara

⭕ Planet Food din Piata Unirii angajeaza preparator sandwich in Timisoara!

Responsabilitati:

- intampina clientul si prepara comanda intr-un mod rapid si eficient
- intelege si cunoaste produsele din meniu pentru a le putea explica clientului
- atitudine orientata spre client
- prepara mancarea in conditii maxime de igiena
- aspect curat si ingrijit
- se ocupa de curatenia spatiului de lucru
- respecta toate procedurile si regulile standard de calitate

Oferim:
- salariu motivant care creste in functie de performante, implicare,vechime;
- contract pe perioada nedeterminata;
- norma intreaga;
- o echipa tanara si dinamica;
- program de lucru flexibil, adaptat si pentru studenti.
- instruire la locul de munca, nu se solicita experienta.

0213171332

Margineni, Bacau