0.80 lei Receptionera Hotel Pacific *** Rastu

Personal Hotelier / Restaurant Published date: Aprilie 4, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dolj
  • Oraş: Rastu

Receptionera Hotel Pacific ***

⭕ Candidatul ideal

Cerinte:
- Persoana pozitiva cu aptitudini foarte bune de comunicare, seriozitate, punctualitate.
- Cunostinte foarte bune de utilizare PC.
- cunostinte LIMBA ENGLEZA scris si vorbit

Descrierea jobului
- sa repartizeze camerele in functie de cerintele si solicitarile clientilor
- sa ii intampine pe oaspeti
- sa dea sfaturi si sa informeze oaspetii, inclusiv sa poarte conversatie in limbi straine
- incasarea si facturarea serviciilor de cazare
- indeplinirea serviciilor precum sunt apeluri ice pentru trezirea oaspetilor, transmiterea de mesaje etc.

Descrierea companiei
Hotel Pacific are clasificare de 3 stele si este situat in localitatea Constanta, langa Academia Navala Mircea cel Batran. Hotelul a fost inaugurat in anul 2009 si dispune de 35 de camere. Hotelul este deschis permanent, pe intreaga durata a anului.

Număr de telefon ✆ 0713506537

Rastu, Dolj