Gratuit Restaurant Villa Helvetia Angajeaza Personal Restaurant / Bucatarie Poeni

Personal Hotelier / Restaurant Published date: Aprilie 16, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Teleorman
  • Oraş: Poeni

Restaurant Villa Helvetia Angajeaza Personal Restaurant / Bucatarie

⭕ Cerinte

•invata repede si usor

•atitudine proactiva cu clientii si echipa

•persoana responsabila si organizata

•cunoasterea unei limbi straine la nivel conversational (de preferat engleza, maghiara, italiana)

• experinta intr-un job anterior asemanator constituie un avantaj

Responsabilitati :

• gestionarea stocului de materie prima pentru evitarea pierderilor

• servirea oaspetilor la un standard ridicat

• furnizarea de detalii legate de produsele existente in meniu si promovarea lor catre clienti

•Beneficii :

• mediu de lucru dinamic si performant

• training de formare profesionala si avansare

•lucru intr-o echipa tanara si profesionista

•pachet salarial motivant

0741666674

Poeni, Teleorman