Gratuit Angajare/Colaborare Medici Stomatologi Recea

Personal Sanatate / Infirmiere Published date: Martie 29, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Maramures
  • Oraş: Recea

Angajare/Colaborare Medici Stomatologi

⭕ Cabinet medical angajează 2 medici stomatologi cu experiență.
Demonstrarea nivelului pregătirii sale profesionale, suficient pentru a obţine locul de muncă meritat prin prisma abilităţilor dobândite de-a lungul anilor de formare şi practică.
Candidatul ideal trebuie să fie dinamic, comunicativ, cu dorinţă de lucru, personalitate pozitivă, orientată către pacient și nevoile acestuia.
Experiență minim 5 ani
Specializarea în chirurgie constituie un avantaj

Descrierea jobului
Executia ireproșabilă a tratamentelor și a lucrărilor de protetică
Comunicarea și comportamentul respectuos față de pacienți și ceilalți membrii ai echipei
Punctualitate la orele de programare
Se oferă procent atractiv
Toate detaliile se vor puncta și discuta la interviu

Descrierea companiei
Dento Lovely Smile, are o vechime de 6 ani pe piața serviciilor medicale.
Prin prisma calitativă a serviciilor oferite până în prezent, ne-am creat avantajul de a ne extinde cu un spațiu nou pe zona ultracentrala, cu dotări de ultimă oră, în care dorim sa aducem medici stomatologi cu experiență pentru a oferi mai departe calitate și mulțumire pacienților noștri, implicit mulțumire din partea echipei în ce privește remunerația.

0721366017

Recea, Maramures