Gratuit Angajez Farmacist Sef Loamnes

Personal Sanatate / Infirmiere Published date: Aprilie 6, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Sibiu
  • Oraş: Loamnes

Angajez Farmacist Sef

⭕ Candidatul ideal

Absolvent Facultatea de Farmacie;
Experienta relevanta intr-un post similar ;
Excelente abilitati de organizare si coordonare;
Bune abilitati de relationare si comunicare;
Foarte bune cunostinte operare PC;
Permis categoria B;

Descrierea jobului

Raspunde de implementarea programelor, a campaniilor de marketing derulate in farmacie ;
Participa in mod activ la relationarea cu pacientii ;
Supravegheaza eliberarea medicamentelor de catre asistentii de farmacie;
Administreaza stocurile, urmareste termenele de valabilitate ale produselor farmaceutice,
Asigura in mod constant aprovizionarea eficienta a farmaciei;
Verifica si centralizeaza retetele pentru Casa de Asigurari;
Disponibilitate pentru deplasare catre punctul de lucru situat in Olt.

CV-urile se pot trimite pe adresa de mail office. cocafarm{at}gmail.com

Multumesc.

Număr de telefon ✆ 0755344788

Loamnes, Sibiu