Gratuit Asistent Stomatologie Asau

Personal Sanatate / Infirmiere Published date: Martie 6, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bacau
  • Oraş: Asau

Asistent Stomatologie

⭕ Intra in echipa Clinicilor DENTESSE daca iti doresti sa te dezvolti intr-un mediu performant, la standarde inalte de calitate.

Candidatul ideal ar trebui sa aiba:
Experienta in stomatologie minim 2 ani
Aviz de libera practica asistenta medicala
Experienta in radiologie constituie un avantaj
Abilitati excelente pentru comunicare interpersonala
Aptitudini de utilizare a computerului
Bine organizat, cu gandire analitica
Spirit orientat spre detaliu
Constituie avantaj limba engleza/ italiana

Responsabilitati:
Asista medicul intr-un mod atent. Lucreaza sub indrumarea directa a medicului, pregateste si intretine campul operator si echipamentele, pregateste pacientul, realizeaza dezinfectarea si sterilizarea instrumentarului, intretine curatenia cabinetului.

Număr de telefon ✆ 0716624831

Asau, Bacau