Gratuit Asistenta Coordonatoare Clinica Stomatologica Pomarla

Personal Sanatate / Infirmiere Published date: Aprilie 20, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Botosani
  • Oraş: Pomarla

Asistenta Coordonatoare Clinica Stomatologica

⭕ Căutăm o colegă entuziastă, dedicată și dornică să se alăture unei echipe de medici stomatologi pe postul de Asistenta Coordonatoare
Esti candidatul pe care îl căutăm dacă ai:
• studii de specialitate (diplomă de asistent medical generalist/ profilaxie, cu minim un an experiență în stomatologie)
• cunoștințe despre instrumentarul, materialele, tehnicile și circuitele dintr-un cabinetul stomatologic
• cunoștințe de secretariat și gestiune primară
• disponibilitate pentru norma intreaga cu program flexibil
• abilitati de comunicare si relaționare cu pacienții și furnizorii
• zâmbetul pe buze pentru că știi cât de importantă este atitudinea ta în relația cu pacienții și furnizorii
Odată ce te vei alatura echipei, responsabilitățile tale vor fi:
• Coordonarea asistentelor
• Realizarea programărilor pentru medicul cu care lucreaza
• Completarea fiselor si a altor documente
• Pregătirea instrumentarului și a materialelor necesare tratamentelor dentare
• Realizarea inventarului materialelor și comandarea necesarului pentru cabinete
• Susține medicul și pacienții prinvind sănătatea orală
Beneficii:
• Training oferit pe toată durata de învățare a postului
• Plan de dezvoltare profesionala
• Reduceri la serviciile de stomatologie

Număr de telefon ✆ 0739686791

Pomarla, Botosani