Gratuit Infirmiera Jucu - Cluj Creaca

Personal Sanatate / Infirmiere Published date: Aprilie 7, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Salaj
  • Oraş: Creaca

Infirmiera Jucu - Cluj

⭕ ASOCIAȚIA ÎNGRIJIRE ACASĂ, furnizor de îngrijiri socio- medicale la domiciliu își mărește echipa!

Angajăm Personal Ingrijire la Domiciliu, în Jucu, cu normă întreagă de lucru.

Cerințe pentru ocuparea postului:

-Experiență minim un an în domeniu
-Studii liceale/ post-liceale
-Cursuri formare profesională în domeniu sau diplomă îngrijitor persoane vârstnice/ persoane cu dizabilități
- Permis conducere categoria B

Principale sarcini și responsabilități:

-Deplasarea la domiciliul beneficiarilor în vedera asigurării serviciilor de îngrijire personală și asistență în activitățile zilnice
-Punerea în aplicare a practicilor de îngrijire stabilite împreună cu familia beneficiarului
-Asigurarea unui minim de curățenie și dezinfecție a locuinței beneficiarului
-Asigurarea curățeniei corporale a beneficiarilor imobilizați
-Ajutarea acestora în activitățile cotidiene (gătit, scos rețete farmacie, cumpărături)
-Transportarea materialelor de curățenie folosite respectând prevederile în vigoare
-Respectarea comportamentului etic față de pacienți și față de personalul medico-sanitar al organizației.

Se oferă:

-Pachet salarial, respectând legislația în vigoare
-Decontarea cheltuielilor de transport
-Materiale sanitare
-Instruire pe tot parcursul colaborării
-Program flexibil

CV-ul se va trimite până atașat acestui anunț.

0728737976

Creaca, Salaj