Gratuit Medici Rezidenti Sau Specialisti In Dermatologie, Nutritie, Kinetotera Unirea

Personal Sanatate / Infirmiere Published date: Aprilie 11, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Braila
  • Oraş: Unirea

Medici Rezidenti Sau Specialisti In Dermatologie, Nutritie, Kinetotera

⭕ Candidatul ideal
CANDIDATUL IDEAL:
- medic rezident sau absolvent de studii de medicina generala (studii finalizate);
- specializare in dermatologie, nutritie, kinetoterapie – reprezita un avantaj;
- experienta pe un post similar – reprezinta un avantaj;
- dorinta de a se dezvolta in domeniul esteticii faciale si corporale;
- abilitati de comunicare, promovare si vanzare produse si servicii;
- seriozitate
- flexibilitate
- amabilitate
- orientare catre client
- capacitatea de a invata lucruri noi

Descrierea jobului
RESPONSABILITATI / BENEFICII:
-efectuarea tratamentelor medicale si de estetica corporala si faciala, supravegherea tratamentului;
-insusirea protocoalelor de tratament si a modului de utilizare a aparaturii cu care este dotata clinica;
-promovarea catre pacienti a produselor si serviciilor oferite in cadrul clinicii;
-indeplinirea sarcinilor administrative: documentele financiar- contabile, fise de pacient, emitere documente vanzare;

Descrierea companiei
KEZA CLINIQUE/DESCRIERE:
Activitatea se desfasoara in cadrul unei clinici de estetica faciala si corporala care ofera tratamente cu aparatura de ultima generatie;
Ne dorim in echipa noastra oameni implicati, cu initiativa, cu abilitati de vanzare si comunicare, orientati catre rezultate si pacienti, cu dorinta de dezvoltare profesionala.

Număr de telefon ✆ 0712855980

Unirea, Braila