Gratuit Nutrionista Natur House Vartoape

Personal Sanatate / Infirmiere Published date: Octombrie 1, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Teleorman
  • Oraş: Vartoape

Nutrionista Natur House

⭕ Candidatul ideal

Studii medii/superiorare într-unul dintre domeniile: nutriție, industrie alimentară. farmacie, medicina, asistent farmacie, asistent generalist.
Persoana dianmica, sociabila, comunicativa, responsabila si loiala, cu abilitati de vanzare,de comunicare, vocabular bogat / relationare
- aspect fizic placut
- cunostinte in nutritie / medicina / sport disponibila pentru munca in echipa. Orientare catre obiective. sa dispuna de aptitudini organizatorice si de conducere evidentiate in activitatea practica;
- Experienta in relatiile cu publicul, vanzari, constituie avantaj.

Descrierea jobului

• Formulare diete
• Evaluarea valorii nutritive și economică relativă a sistemelor de alimentare;
• Monitorizarea formulări de alimentare pentru a îndeplini standardele de performanță;
• Utilizarea software-ului de calculator pentru a formula de alimentare, desfășura activități de cercetare și generarea de rapoarte;
• Monitorizarea si motivarea progreselor clienților pe parcursul programului
• Stabilirea unei relatii cat mai stranse cu persoanele care ne cer ajutorul.
• Pregătirea de raportare săptămânal, lunar;

Beneficii:
- pregătire inițială și continuă
- salariu fix + bonus în funcție de realizări
- mediu de lucru placut și elegant

Număr de telefon ✆ 0729020916

Vartoape, Teleorman