0.80 lei Angajare Inspector Resurse Umane Gaujani

Resurse Umane Published date: Martie 9, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Giurgiu
  • Oraş: Gaujani

Angajare Inspector Resurse Umane

⭕ Buna ziua,
Stifler.Ro - magazinul de huse si accesorii de cauta un coleg plin de dinamism, sociabil, cu un CV actualizat pentru zilele de astazi. Salariul negociabil in functie de experienta si performanta.

Cerinte:
Motivație pentru o carieră în domeniul resurselor umane
Foarte bune abilităţi de comunicare, relaţionare și ascultare
Atitudine empatică, proactivă;
Foarte bune abilități de planificare și organizare;
Capacitate de lucru în echipă;
Dinamism și flexibilitate;
Cunoştinţe operare calculator.

Responsabilitati:
Face parte din Comitetul de Direcție al magazinului Stifler
Animă echipa din punct de vedere resurse umane : acompaniază colegii, îi îndrumă, veghează la buna atmosferă în cadrul echipei;
Ajută managementul pentru a crea în magazin o cultura a performanţei;
Derulează activităţi de recrutare, selecţie şi evaluare de personal;
Organizează evenimente interne şi externe;
Gestionează şi animă planning-ul de formare;
Gestionează dosarele de personal: încheiere contracte de muncă, alte documente; Centralizează pontajele lunare pentru calculul salarial;
Întocmeşte adeverinţe şi alte documente specifice.

Datele de contact, CV-ul, dar si scrisoarea de intentie, rog sa le trimiteti printr-un mesaj pe .

0736757857

Gaujani, Giurgiu