1.60 lei Consultant Resurse Umane Golesti

Resurse Umane Published date: Martie 25, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Vrancea
  • Oraş: Golesti

Consultant Resurse Umane

⭕ Profil candidat:
- Studii superioare (Facultatea de Psihologie sau Sociologie)
- Experienta in domeniul resurselor umane – minim 1 an
- Persoana sociabila si creativa
- Engleza – nivel avansat
- Bune abilitati de comunicare si organizare
- Cunostinte operare PC - Word, Excel, Internet.

Responsabilitati:
- Colaborare directa cu departamentul de vanzari;
- Crearea anunturilor de recrutare si idendificarea celor mai bune mijloace de promovare a posturilor vacantae
- Participarea la selectia CV-urilor, programarea candidatilor si sustinerea interviurilor
- Oferirea feedback-ului candidatilor
- Mentinerea unei legaturi permanente cu clientii firmei prin informarea in legatura cu desfasurarea procesului de recrutare;
- Organizarea bazei de date a firmei;
- Activitati administrative (scanari, printari, completare/realizare diferite documente);
- Dezvoltarea unor relatii de calitate cu candidatii, atat cu cei selectati cat si cu cei care nu au fost angajati.

Număr de telefon ✆ 0246727419

Golesti, Vrancea