Gratuit HR Suport Recrutare Si Administrativ Vanatorii Mici

Resurse Umane Published date: Aprilie 13, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Giurgiu
  • Oraş: Vanatorii Mici

HR Suport Recrutare Si Administrativ

⭕ VARTA MICROBATTERY SRL cu sediul in Brasov blv Grivitei nr 1 X cauta HR Suport pentru Departamentul Resurse Umane.

Profilul candidatului:
Cautam o persoana sociabila, cu bune abilitati de comunicare si interrelationare, cu atentie la detalii si dorinta de a invata
Cunostintele bune de operare Pachet Microsoft Office
Experienta nu este necesara dar poate reprezenta un avantaj.

Descrierea postului:
HR Suport va interactiona cu majoritatea activitatilor zilnice de HR dar va avea in principal atributii de a recruta si de a cauta personalul necesar, de a gasi canalele cele mai bune de a atrage candidati.

Se ofera:
Un mediu de lucru placut, cu posibilitate de invatare si dezvoltare
Salariu negociabil cu prime, al 13 lea salariu, tichete de masa

Pentru a ne cunoaste mai bine, va rugam sa aplicati un CV la sectiunea Trimite mesaj

Număr de telefon ✆ 0723338127

Vanatorii Mici, Giurgiu