Gratuit Inspector Resurse Umane Mihai Bravu

Resurse Umane Published date: Aprilie 11, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Giurgiu
  • Oraş: Mihai Bravu

Inspector Resurse Umane

⭕ Candidatul ideal

Cerinte:

Studii superioare;
Minim 1 an experienta pe un post similar;
Cunostinte solide de legislatie a muncii;
Atestat - Inspector Resurse Umane;
Atentie sporita la detalii, bune abilitati de organizare a activitatii si de prioritizare;
Excelente abilitati de comunicare si relationare;
Limba engleza - nivel mediu;

Descrierea jobului

Responsabiliati:

- Intocmește si gestioneaza dosarele de personal de la angajare pana la iesirea din companie;
- Intocmeste documentele de evidenta a personalului si documentele ce tin de evidenta muncii (acte aditionale, decizii, notificari, adrese etc);
- Colecteaza si pregateste pentru calcul salarial toate documentele necesare;
- Inregistreaza si actualizeaza informatiile in Revisal ;
- Mentine relatia cu autoritatile statului;
- Elaboreaza politici si practici de Resurse Umane in domeniul administrarii de personal.
- Alte responsabilitati ce tin de compartimentul Resurse Umane

Număr de telefon ✆ 0793668958

Mihai Bravu, Giurgiu