Gratuit Responsabil Recrutare Soferi De TIR Sutesti

Resurse Umane Published date: Aprilie 12, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Braila
  • Oraş: Sutesti

Responsabil Recrutare Soferi De TIR

⭕ Firma de transport din Arad cauta:

Responsabil recrutare soferi de TIR

Cerinte :

- bune abilitati de comunicare si relationare
- cunostinte de operare PC , Microsoft office
- disponibil pentru deplasari in judet si in tara (permis conducere cat.B)
- persoana dinamica si deschisa la activitati noi

Responsabilitati principale :

-publicare anunturi angajari online si ziare
-oferirea de informatii referitoare la posturile publicate
-interviuri ice de selectie a candidatilor
-discutii de ofertare
-actualizarea bazei de date a candidatilor
-rapoarte privind proiectele de recrutare

Se ofera :

-posibilitatea de a lucra in cadrul unei echipe tinere
-suport si indrumare in activitatea zilnica
-salariu atractiv
-o masa calda pe zi

Pentru informatii suplimentare sunati la O72

Număr de telefon ✆ 0783168103

Sutesti, Braila