Gratuit Angajam Sofer Metro Arad! Angajam Lucrator Comercial Metro Arad! Podoleni

Soferi / Servicii Auto / Curierat Published date: Martie 3, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Neamt
  • Oraş: Podoleni

Angajam Sofer Metro Arad! Angajam Lucrator Comercial Metro Arad!

⭕ Responsabilitati Sofer:
• Colecteaza marfa din raioane, conform comenzilor de la
clienti
• Controleaza aspectul, calitatea si termenul de valabilitate al
produselor pentru clienti
• Transporta marfa de la magazin la clienti
• Descarca marfa la clienti
• Ajuta la efectuarea transferurilor între magazine necesare
livrarii catre clienti
• Asigura zilnic verificarea starii tehnice a masinii pe care o
conduce
• Respecta timpii de livrare si planificarea rutei de livrare la
clienti
• incaseaza in numele magazinului Metro Arad contravaloarea
marfurilor predate catre client (doar pentru acele livrari la care
conditia de plata agreata cu clientul de livrare este plata in
numerar)

Cerinte:
• Permis de conducere categoria B/ C (minim 3 ani)
• Cunoştinţe tehnice specifice necesare desfăşurării activităţii
• Studii medii (liceul cu bacalaureat)

Responsabilitati Lucrator comercial:
•Expune în suprafaţa de vânzare toate mărfurile aflate în stoc
•Realizează toate activităţile necesare pregătirii articolelor pentru vânzare
•Oferă la cerere date şi detalii referitoare la produsele expuse pentru vânzare

Cerinţe:

•Experienţă în comerţ
•Orientare către cerinţele pieţei şi ale clientului
•Excelente abilităţi de comunicare, flexibilitate profesională
•Cunoştinţe de operare MS Office

0786503319

Podoleni, Neamt